![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/GIDA_BANKASINDAN_YARDIMDA_NOKTA_ATISI__(3).jpg)
GIDA BANKASINDAN YARDIMDA NOKTA ATIŞI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
YARDIMLAR SİSTEMLİ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAPILIYOR
Yardımda bulundukları aileleri titizlikle incelediklerini belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Gıda Bankası’na nüfus cüzdanıyla gelerek, TC kimlik numarasını ve adreslerini bildirdikleri takdirde belediyedeki görevli arkadaşlarımız ve üniversiteyle yürüttüğümüz Toplumsal Duyarlılık projesinde çalışan öğrenci kardeşlerimizle birlikte inceleme yapıyoruz. Vatandaşlarımızın adreslerinde yapılan incelemeler neticesinde puanlamalar yapılıyor. Bu puanlamalar neticesinde almaya hak kazanırlarsa, belirli periyotlarla bu yardımlar yapılıyor” dedi.
BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR
Bağışta bulunan ve bulunmak isteyen tüm hayırsever vatandaşlara teşekkür eden Başkan Fadıloğlu; “Allah razı olsun. Şu ana kadar bizi hiçbir zaman ürünsüz bırakmadılar. Gıda, temizlik, kıyafet, ayakkabı, terlik onların sayesinde biz bu işi yapmaya gayret gösteriyoruz. Hayra aracılık etmiş oluyoruz. Onların vermiş oldukları ürünleri vatandaşlarımıza kesintisiz bir şekilde ulaştırmaya gayret ediyoruz. Kapımız tüm hayırseverlere açık. Onların yapacakları her türlü yardımı biz burada kabul ediyoruz. Onların adına dağıtıyoruz. Bizlerle birlikte nerelere ne şekilde dağıttığımızı da gelip görebilirler. Kayıtlarımızda da kime ne zaman ne verilmiş açık bir şekilde onlara sunma imkanına sahibiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR