![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/GKV_MUZIK_GURUBU_BASKANI_ZIYARET_ETTI.jpg)
GKV MÜZİK GURUBU BAŞKANI ZİYARET ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Başkan Fadıloğlu ise, GKV Müzik grubunu tebrik etti ve Gaziantep’in tanıtımına olan destekleri için teşekkür ederek, destek sözü verdi.
Milli Eğitim Bakanlığı ve TRT-1’in ortaklaşa organize ettiği “Genç Mikrofonlar” müzik yarışmasında ilimizi temsil eden, Gaziantep Kolej Vakfı Müzik Gurubu, Okul Genel Müdürü Atanır Vergili ve Müzik Hocası Yusuf Özbaş ile birlikte Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyarette öğrenciler kendilerini Başkan Fadıloğlu’na tanıtırken, Genel Müdür Atanır Vergili ise, yarışma hakkında bilgiler vererek, Cumartesi günü yapılacak finalde desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.
Yarışmaya 170 okulun katıldığına dikkat çeken Atanır Vergili, ilk 10 içerisine girerek yarışmayı 9 haftadır sürdürdüklerini belirterek, “Amacımız genç çocuklarımızla birlikte Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmektir. Desteklerinden dolayı tüm Gazianteplilere teşekkür ediyorum” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkan Rıdvan Fadıloğlu ise, bir ilin tanıtımının her yönlü olması gerektiğini belirterek, Gaziantep Kolej Vakfı Müzik gurubunun sanatsal anlamda Gaziantep’in ve bölgenin tanıtımında önemli bir rol oynadıklarını söyledi. Müzik grubu öğrencilerini, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik eden Fadıloğlu, derslerde de aynı başarıyı göstereceklerine inandığını söyledi.
GKV Müzik grubuna Cumartesi Günü yapılacak olan final yarışmasında başarılar dileyen Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi: “Bizler onların başarısı için desteğe hazırız. İlimizin ismini birinciliğe yazdıracaklarından eminiz. Gerek Gaziantep Kolej Vakfı Okulları yetkililerine gerekse müzik hocasına ve sevgili öğrencilere başarılar diliyor, bizlere bu gururu yaşattıkları içinde teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR