GÜL İLE FADILOĞLU’NUN MAÇ DAVETİNE GENÇLER BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

FADILOĞLU HAVA ATIŞINI YAPTI, GÜL İSE SKOR ÜRETTİ

Gençleri, basketbol maçına davet eden Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, parke üzerinde potanın dev adamları ve perileriyle seyir zevki yüksek bir maçta buluştular.

 

Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Geleneksel Spor Etkinlikleri Ödül Töreni’nde gençleri, 3x3 basketbol maçına davet eden önceki dönem Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İbrahimli Spor Merkezi'nde genç basketbolcular ve sporcu velileriyle buluştu. Potada keyifli anlara sahne olan müsabakaya, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mesut Bozatlı ve Bünyamin Bozgeyik de eşlik etti.

 

ŞEHİTKAMİL BELEDİYEMİZ HER TÜRLÜ İMKANLARIYLA GENÇLERİMİZİN YANINDA

Maç sonrası değerlendirmede bulunan Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, şu ifadeleri kaydetti:

 

“Gençlerle 3x3 basketbol maçı oynadık. Gençlerin maşallahı var. Çok iyilerdi. Zorlu bir maç oldu ama keyifli bir maç oldu. Bu hafta, Gençlik Haftası. Şehitkamil Belediyemizde, çok değerli çalışmaları yerinde gördük. Sporcularımız var, gençlerimiz var. Gençlerimiz, her branşta çok başarılı. Belediyemizin; basketbol, futbol yine diğer branşlarda çok güzel destekleri oldu. Belediyemizin, Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün, okullarımızın desteğiyle biz bu coşkuyu yaşadık. Gençlerimize güveniyoruz. Bugün de gençlerimizle beraber bir spor aktivitesini yaptık. Gençler için ne yapsak az. Sağ olsun Şehitkamil Belediyemiz de her türlü imkanlarıyla gençlerimizin yanında. Onlar da bunun hakkını veriyor. Biz, gençlere ve spora önem veren bir hükümetiz. Cumhurbaşkanımız, sürekli gençlerin yanında. Bünyamin Bozgeyik arkadaşımız, yine genel müdürken spor çalışmalarına çok destek verdi. Mesut Bozatlı kardeşimiz, genç bir vekil olarak hep beraber gençlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Gençler hayal kursun, biz onları gerçekleştirelim. Onlarla beraber Türkiye yüzyılını beraber kuracağız. Türkiye'yi daha güzel yerlere hep beraber getireceğiz. Onlarla gurur duyuyoruz.”

 

3x3 basketbol maçına davet edilmekten oldukça mutlu olduğunu dile getiren genç basketbolcular, müsabakalar esnasında kendilerine gösterilen büyük ilgiden de oldukça mutlu olduklarını ifade ettiler.