![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/_(1).jpg)
HEMŞİRELER,SAĞLIK HİZMETLERİNİN AYRILMAZ PARÇASIDIR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yayınladığı mesajında "Büyük fedakarlık içersinde gece ve gündüz demeden büyük bir sorumluluklarını yerine getiren ve kalbi insan sevgisiyle dolu, şefkat ve sabırla yapılan hemşirelik kutsal bir meslektir. Hemşirelik birey ve toplum sağlığının korunması, geliştirilmesi, hasta bakımının bilimsel yöntemlerle sağlanması hizmetlerini yerine getiren bir meslektir.
Her türlü sağlık hizmetinin dengeli, ulaşabilir, sürekli, kaliteli ve en üst düzeyde verilmesini sağlayan bir ekip çalışmasıdır. Hemşireler bu ekibin olmazsa olmaz ve en temel unsurlarından biridir. Bütün hemşirelerimiz, değişen sağlık ihtiyaçlarının, hasta ve hasta yakınlarının beklentilerinin karşılanması ile etkili, verimli ve duyarlı bir sağlık hizmeti sunabilmesinde omuzlarındaki büyük ve kutsal sorumluluğun bilinci ile görevlerini eksiksiz yapma gayreti içersindedir.
Hemşirelerimiz ve tüm sağlık çalışanlarının daha iyi çalışma ve hayat şartlarına ulaşması için gerekli desteği her zaman vermekteyiz. Daha güzel yarınlarda, halkımıza el ve gönül birliği ile hizmet etmeyi sürdürmenizi temenni ediyorum.
Kalbi insan sevgisi ile dolu olan bir yaklaşım ve düşünce ile 12 Mayıs Dünya Hemşirelik Günü'nü ve aynı zamanda 12–18 Mayıs Hemşirelik Haftası'nı kutluyorum" dedi
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR