![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/turkce_olimpiyatlari_ogrenciler_baskani_makaminda_ziyaret_27-06-2011_(4)_copy.jpg)
HEP BİRLİKTE İNSANLIĞA HİZMET ETMELİYİZ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Ülkenin farklı şehirlerinde düzenledikleri etkinliklerle büyük beğeni toplayan gençler Gaziantep’e geldiler. Etkinlikler kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret eden gençler burada Fadıloğlu ile bir süre sohbet ettiler. Başkan Fadıloğlu, ziyaret nedeniyle yaptığı konuşmada, “Bugün sizleri aramızda görmekten dolayı oldukça mutluyuz.
Gösterdiğiniz üstün performansı takip ediyoruz. Geleneksel hale gelen bu olimpiyatların gelecek yıllarda da devamının sağlanması bizleri mutlu edecektir. Bizler için renk, din ve ırk önemli değil. Önemli olan hep birlikte insanlığa hizmet edebilmek ve toplumların huzur içerisinde yaşamaları için çaba harcamak” diye konuştu.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, konuşmasında, “Bizim mutlu olmamız yetmez. Bütün dünya halklarının aynı şekilde mutlu olmalarını istiyoruz. Artık dünya koca bir köy. Herkes birbiriyle çok yakın. Bu nedenle düzenlenen bu olimpiyatın oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Kültürlerin bir araya geldiği bu tür etkinliklerin artarak devam etmesinden yanayız” şeklinde konuştu.
Fadıloğlu’nun konuşmasının ardından olimpiyata katılan ülke temsilcileri Türkçe şarkı söylediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR