![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/HER_YERE_HIZMET_PAROLASI_(2).jpg)
HER YERE HİZMET PAROLASI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Merkezi mahallelerde olduğu gibi diğer mahallerde de hizmeti aralıksız olarak sürdüren Şehitkamil Belediyesi, bazı orman köyleri de olmak üzere 13 köy ve Mahallede kilit taşı çalışması başlattı. Mahalle ayrımı yapmadan en iyi hizmeti vatandaşa vermenin mutluluğunu yaşayan Şehitkamil Belediyesi Yığınlı, Üçgöze, Durnalık, Boyno, Kanaklı, Yeşilçe, Aktoprak, Büyükpınar, Tokdemir, Öğümsöğüt Orman köyleri ile Işıklı, Tuğlu, İbrahimşehir Mahallelerin de kilit taşı çalışmalarını sürdürüyor.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İbrahimşehir Mahalle Muhtarı Adnan Özaslan; “Belediye başkanımıza bölgemizde başlattığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bölgemizde başlatılan kilit taşı çalışmasıyla bundan sonra toza dumana mahkum olmayacağız. Daha öncede sorunlarımıza güler yüzle çözüm bulan ilçe belediyemizde çalışan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR