![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1658123985birlestirme-.jpg)
KAHRAMANLIĞIN SERGİSİ, ŞSM SANAT GALERİSİ’NDE AÇILDI
15 TEMMUZ’U ANLATAN TOPLAM 50 ESER BULUNUYOR
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında hazırlanan ve toplam 50 eserden oluşan 15 Temmuz Karma Sergisi’nin açılışını yaptı.
Şehitkamil Sanat Merkezi (ŞSM) içerisinde yer alan Sanat Galerisi’nde açılışı yapılan sergiye; Gaziantep Büyükşehir Başkan Vekili Dr. Mehmet Berk, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Ceyda Gürsel, Serkan Özatıcı, Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cevat Atalay ile çok sayıda davetli katıldı.
Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İhlas Haber Ajansı (İHA) iş birliğinde açılan 15 Temmuz Karma Sergisi’nde toplam 50 eser bulunuyor. 15 Temmuz darbe girişimini konu alan resimlerin ve o geceye ait özel fotoğrafların yer aldığı sergi, 22 Temmuz 2022 tarihine kadar gezilebilecek.
SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM
15 Temmuz Karma Sergisi’ndeki eserleri inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. 15 Temmuz hain darbe girişiminin, milli irade tarafından bertaraf edilişinin 6. yıl dönümünü yaşadıklarını anımsatan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Bu vesileyle bir kez daha 15 Temmuz şehitlerimizin şahsında vatanı canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Kahraman gazilerimize ve şehitlerimizin aziz emanetlerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR