![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17095299091-(3)-(3)-.jpeg)
KANDEMİR: “MARKALARDAN BİRİ, RIDVAN BEY”
FADILOĞLU, KANDEMİR VE GÜL’Ü BİLGİLENDİRDİ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Antep, markalar çıkarmış bir şehir. Markalardan biri, bizim belediyelerimiz, Rıdvan Bey. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Muhteşem işler üretmiş” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı’nda teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Teşkilat toplantısı öncesi Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu ve Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler tarafından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül’e yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verildi.
MUHTEŞEM İŞLER ÜRETMİŞ
Yapılan çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Bu muhteşem coşku, aslında bize, Allah’ın izniyle Şehitkamil’de çok güzel netice alacağımızı müjdeliyor zaten. Yürekten teşekkür ediyorum. Antep, markalar çıkarmış bir şehir. Markalardan biri, bizim belediyelerimiz, Rıdvan Bey. Ben, kendisine çok teşekkür ediyorum. Öyle bir Başkan ki hem mütevazılığı ve tevazusu hem de çalışkanlığıyla az önce çalışmalarını dinlerken bile başımız döndü. Muhteşem işler üretmiş. Yürekten teşekkür ediyorum. Şehitkamil Belediye Başkan Adayımız Rıdvan Fadıloğlu’na, hak temelli hizmet anlayışımızı anlattıkları saha çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR