![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/KARDES_ILCELERDE_TIYATRO_KEYFI_(1).jpg)
KARDEŞ İLÇELERDE TİYATRO KEYFİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Ramazan Ayı’nın sonlarına doğru yaklaşılırken Şehitkamil Belediyesi, Ramazan etkinliklerine kardeş Belediyeleri de dahil etti. Önceki hafta Karkamış İlçesinde bulunan güzel bir gösteri sergileyen Tiyatro ekibi bu hafta ise Araban ilçesinde vatandaşlara ve çocuklara neşeli dakikalar yaşattı.
Araban ilçe merkezinde Vali Abdulkadir Aksu Gençlik Parkında hazırlanan, çocuk tiyatrosu ve animasyon gösterisini izleyen minikler bol kahkahalı ve zevkli dakikalar yaşadı. Tiyatro ekibi gösterilerinin ardından çocukları sahneye alarak yarışmalar düzenledi. Yarışmalarda dereceye giren çocuklara balon hediye edildi. Gösteri sonrası bütün çocuklara da balon dağıtıldı. Düzenlenen program sayesinde hoşça vakit geçirdiklerini söyleyen çocuklar, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR