![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_1818_kopya.jpg)
KAYAÖNÜ SEMT SAKİNLERİ?NDEN BAŞKAN FADILOĞLU?NA ÖVGÜ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
VATANDAŞIN SORULARINI İÇTENLİKLE YANITLADI
Cuma namazını Kayaönü Mahallesi’nde bulunan Bilal El Habeş-i camiinde kılan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, namaz çıkışı vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi. Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcılarının da katıldığı ziyarete Şehitkamil Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.
BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUZ
Semt sakinleriyle bire bir konuşarak fikir alışverişinde bulunan Başkan Fadıloğlu vatandaşların sorularını içtenlikle yanıtladı. Samimi konuşmalar içerisinde gerçekleşen ziyarette vatandaşlar ve esnaf ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Başkanımızın Cuma namazı çıkışı bizleri ziyaret etmesi ve sorunlarımızı dinlemesi bizleri çok mutlu etti. Belediyemizin çalışmalarını çok beğeniyoruz. Temizlik başta olmak üzere diğer çalışmalar aksamadan bize ulaşıyor. Bizde başkanımıza bu çalışmalardan ötürü teşekkür ettik” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR