![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/KOCATEPE_SAGLIK_OCAGI_PROJESI_TAMAM.jpg)
KOCATEPE SAĞLIK OCAĞI PROJESİ TAMAM
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
- KOCATEPE SAĞLIK OCAĞI 10 YILLIĞINA DEVREDİLDİ
Gaziantep’in Şehitkamil Belediyesi tarafından Kocatepe Mahallesi yaptırılan sosyal tesisin birinci katındaki sağlık ocağı, protokolle 10 yıllığına İl Sağlık Müdürlüğüne devredildi. Sağlık ocağı Kocatepe ve Yunus Emre Mahallelerinde oturan yaklaşık 15 bin kişiye birinci basamak hizmet sunacak olan sağlık tesisinin Valilikteki sağlık ocağı devir törenine Gaziantep valisi Süleyman KAMÇI, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet AYDIN Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU, İl Sağlık Müdür Vekili Serdar POLAY katıldılar.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU`na teşekkür eden Vali Süleyman Kamçı ; "İlimizde sağlık ve eğitim en önemli ihtiyaçlar.Şehitkamil Belediyesi de bu ihtiyaçların giderilmesi noktasında gayret göstermekte ve sağlık alanında bu güne kadar 12 sosyal tesis içinde sağlık ocağı yaparak büyük hizmet sağlamıştır. Sağlık ve eğitim ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayan başta belediyeler olmak üzere tüm kurum kuruluş ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
- FADILOĞLU; BU ALANDA DESTEKLERİMİZ SÜRECEK
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU, yaptığı konuşmada ise bu alandaki desteklerinin süreceğini belirterek, “yeni devredilen sağlık ocağıyla birlikte şimdiye kadar 12 sağlık tesisini sağlık müdürlüğü emrine verdik. Sağlık müdürlüğümüz ve sayın valimizden fikir alarak ihtiyaç olan bölgeye sağlık ocağı yapmaya devam edeceğiz. Çok yakın zamanda ise Beylerbeyi’ne nitelikli bir sağlık ocağının projelendirmesini yapıyoruz” dedi.
Valilikteki törende daha sonra Vali Sülayman KAMÇI ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU, sağlık ocağı devir protokolünü imzaladılar.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR