KORTTA SEZON HAZIRLIKLARI YAZ MESAİSİYLE DEVAM EDİYOR
BRANŞIMIZIN GELİŞİMİ ADINA ÖNEMLİ BİR YOL KAT ETTİK
Türkiye Badminton Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi ve Badminton Spor Okulları Baş Antrenörü Ziya Koyuncu, badminton branşının gelişimi adına Gaziantep’te önemli bir yol kat ettiklerini ifade etti. 2018 yılı yaz spor okulu çalışmalarını değerlendiren Federasyon İl Temsilcisi Koyuncu, şunları söyledi:
“Yaz döneminde bir yandan Şehitkamil Belediyemiz ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz işbirliğiyle düzenlenen spor okulu çalışmalarında yüzlerce öğrencimizi badminton branşı ile tanıştırırken bir diğer yandan da faaliyetlere başladığımız ilk günden bu zamana kadar büyük bir azim ve sevgisiyle kortta mesai yapan sporcularımızın çalışmalarını gerçekleştiriyor. Şehitkamil Belediyemizin büyük destekleriyle badminton branşının Gaziantep’te gelişimi adına önemli bir yol kat ettik. Geçtiğimiz yıl Gençlik ve Spor Bakanlığımızın organizasyonunda gerçekleştirilen Anadolu Yıldızları Ligi müsabakalarında sporcularımız önemli başarılar elde ettiler. Bu sezon inşallah daha iyi sonuçlar elde etmek istiyoruz. Ağustos ayı sonunda spor okullarında eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz arasında bir seçme yapacağız. Faal müsabık sporcu adaylarını tespit edeceğimiz bu süreç öncesinde antrenmanların temposu her geçen gün yükseliyor. Bundan sonraki süreçte çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı gelişimine önemli bir katkı sağlayan branşımızın gelişimi adına çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Yeni sezon öncesinde tüm sporcularımıza başarılar diliyor, çalışmalarda desteklerini esirgemeyen değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum.”
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR