![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/KUCUK_SATRANCILAR_SEHITKAMILDE_COK_MUTLU_(5).jpg)
KÜÇÜK SATRANÇILAR ŞEHİTKAMİLDE ÇOK MUTLU
ŞEHİTKAMİL VE M1 MERKEZ’DEN SPORCULARA ÖDÜL YAĞMURU
Gaziantep M1 Alış Veriş Merkezinin sponsorluğunda, Şehitkamil Belediye Başkanlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği tarafından organize edilen, Kurtuluş Satranç Turnuvası Küçükler İl Birinciliği Turnuvasında, 12 farklı kategoride ilk 6 dereceye girmeyi başaran 72 sporcu, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen törenle ödülleriyle buluşturuldu. Ödül töreninde Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Abdulcebbar Özkara, Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Fatih Remzi Ekinci, Gaziantep M1 Alış Veriş Merkezi Müdürü Tuncay Cingöz ile birlikte çok sayıda satranç hakemi ve sporcu velileri dereceye giren sporcuları yalnız bırakmazken, şampiyon sporcular, kupa, madalya, başarı belgesi, Mp3çalar ve lunapark biletleriyle ödüllendirildi.
TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kurtuluş Satranç Turnuvası Küçükler İl Birinciliği Turnuvasına, katılan tüm sporcuları kutladığını belirtti. Fadıloğlu, turnuva sonunda dereceye girerek Antalya ilinde düzenlenecek Küçükler Kategorisi Satranç Türkiye Şampiyonasında Gaziantep’i temsil edecek sporculara ise başarılar diledi. Başkan Fadıloğlu, yaptığı açıklamada; “ Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümünde aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi düzenlendiğimiz ve ay boyunca süren etkinliklerle anıyor, bağımsızlığı ve kurutuluşu büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bu etkinlikler çerçevesinde düzenlenen satranç turnuvasına olan yoğun katılım, bir zeka sporu olan satrancın şehrimizde ne kadar geliştiğinin açık bir göstergesi ve bu durum oldukça memnuniyet verici. Ben turnuvaya katılan tüm sporcularımızı kutluyor, Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR