![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_4333_kopya.jpg)
KURS GÖREN BAYANLARA SON TEKNOLOJİ BİLGİLER
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı 29 Ekim Sosyal tesisinde gerçekleşen eğitim seminerine brother bölge distribütörü değer makine eğitim görevlisi Seda Kaya ve çok sayıda kursiyer bayan katıldı.
Kursiyer bayanlara LS 2125, BM 3600, NV 50, NV 400; NV 90 ev tipi dikiş makineleri kullanımı ile ilgili bilgiler verilirken uygulamalı olarak ta dikiş ve motif yapma teknikleri öğretildi.
MAKİNELERİ TANIMAK EĞİTİMİMİZDE ÇOK ÖNEMLİ
Bu eğitimin yararlarını konusunda bilgiler veren 29 Ekim sosyal tesisi dikiş ve nakış hocası Elif Uğur; “Bu tür düzenlediğimiz eğitim seminerlerinin amacı, kurs sonrası öğrencilerimizin ekonomik kazanç sağlamaya başladıklarında, kullanacakları makineyi tanımaları, özelliklerini öğrenmeleri ve karşılaşacakları sorun karşısında neler yapmaları gerektiğini bilmeleridir. Özellikle bilgisayarlı dikiş makinelerini dikiş formatında her türlü deseni yükleyerek nakışa dönüştüre bilecekler. Öğrencilerim bu konularda zaten çok başarılılar bu eğitimin ardından daha da başarılı olacaklardır” dedi.
AMACIMIZ EĞİTİMLERİ BAŞARIYA DÖNÜŞTÜRMEK
Sosyal tesislerde birbirinden güzel eğitimler aldıklarını ve bu eğitimlerin her zaman faydalarını gördüklerini dile getiren kursiyerler ise; “ 29 Ekim Sosyal tesisinde 45 kursiyer arkadaşla birlikte çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Bugün burada yine güzel bir eğitim aldık. Son teknolojilere sahip dikiş ve nakış makinelerini tanıyıp ileriki günlerde nasıl faydalanabiliriz bunu düşüneceğiz. Uygulamalı olarak da kendimizin deneme şansı oldu. Bu eğitimleri bize sunan herkese çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR