![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1666588373FOTO-BIRLESTIRME-.jpg)
KUZEYŞEHİR ÜNİTE MERKEZİ’NDE SONA YAKLAŞILDI
MERKEZ, BİRÇOK İHTİYACA CEVAP VERECEK
İnşaat çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği Kuzeyşehir Ünite Merkezi, önümüzdeki günlerde halkın hizmetine sunulacak. Merkez içerisinde; pazar yeri, kütüphane, bay-bayan taziye evi, kurs merkezi, ticari dükkanlar bulunacak.
İhtiyaca ve talebe yönelik planlamalar gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, önemli bir yatırımı daha tamamlama aşamasına getirdi. Yapım aşamasının sürdüğü Kuzeyşehir Ünite Merkezi, önümüzdeki günlerde tamamlanarak vatandaşın kullanımına açılacak. Kuzeyşehir Ünite Merkezi, halkın birçok ihtiyacına tek merkezden cevap verecek.
Kuzeyşehir Ünite Merkezi, toplam 5 bin 500 metrekare alana üzerine 2 katlı olarak yapıldı. Ünite merkezi içerisinde; pazar yeri, kütüphane, bay-bayan taziye evi, kurs merkezi, ticari dükkanlar ve 80 araçlık açık otopark bulunacak.
MAHALLEMİZİN HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILANIYOR
Kuzeyşehir Ünite Merkezi’ne ilişkin değerlendirmede bulunan Karacaören Mahalle Muhtarı Reşit Bozkurt, “Kuzeyşehir bölgemiz, yeni oluşan bir bölge ve hızla nüfusu artan bir bölge konumunda. Malum ihtiyaçları da giderek artmaktadır. Kuzeyşehir’in en önemli eksikliklerinden bir tanesi de ticari alanların az olması. Bu konuda sağ olsun Şehitkamil Belediyemiz tarafından Kuzeyşehir’de çok kapsamlı bir ünite merkezi oluşturuluyor. Ünite merkezinin içerisinde; pazar yeri, kütüphane, bay-bayan taziye evi, kurs merkezi, ticari dükkanlar ve 80 araçlık açık otopark bulunuyor. Kuzeyşehir’in en önemli eksikliklerinden bir tanesi de eczanenin olmaması. Açılacak bu ünite merkeziyle birlikte eczane sorunu da ortadan kalkmış olacak. Şu an inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ünite merkezinin tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımız gelip buradan her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Taziyesi bulunan vatandaşlarımız, taziye evinde en güzel şekilde taziyelerini kabul edebilecekler, okula giden çocuklarımız buradaki kütüphaneden en güzel şekilde yararlanabilecekler. Şehitkamil Belediyemiz tarafından mahallemizin her türlü ihtiyacı karşılanıyor. Biz, Şehitkamil Belediyemiz yapmış olduğu hizmetlerden memnunuz. Yaptıkları hizmetlerinden dolayı başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Bu tür çalışmalarında devamını diliyorum.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR