![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_665.jpg)
LİSELİ GENÇLER YAZ KAMPLARINDA BULUŞACAK
GENÇLERİMİZİN YAZ TATİLİNİ DOLU DOLU GEÇİRMELERİNİ HEDEFLİYORUZ
Yaz kamplarıyla gençlerin yaz tatillerini dolu dolu geçirmelerini hedeflediklerini ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, liseli ve üniversite öğrencilerinin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri kamp çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatil sürecinde günü birlik kamp programlarıyla misafir edeceğimiz genç öğrencilerimiz, çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacakları bir gün yaşayacaklar. Yaz kampları süresince heyecan ve macera dolu etkinlikler gerçekleştirilecek, birbirinden renkli geleneksel oyunlar oynayacak, arkadaşlık ve kardeşlik bağlarını güçlendirecek sohbetler edilecekler. Gençlerimiz, yaz tatili süreci boyunca nezih ortamlarda eğlenerek öğrenmeye devam edecekler. Kamp çalışmalarında en temel amacımız gençlerimizin tatillerini dolu dolu değerlendirmeleri. Gruplar halinde ve bireysel olarak kampa katılmak isteyen öğrencilerimiz için müracaatlar başladı. Tüm liseli ve üniversiteli gençlerimizi bu vesileyle bir kez daha doğa ile buluşmaya davet ediyorum. Tüm öğrencilerimize mutlu bir yaz tatili dönemi diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR