![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17123209041-(7)-(1)-.jpeg)
MAZBATAYI ALAN BAŞKAN YILMAZ, İLK ZİYARETİNİ BABASININ KABRİNE YAPTI
Mazbatasını alarak göreve başlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, ilk ziyaretini rahmetli babası Avukat Ahmet Yılmaz’ın kabrine yaptı.
Mazbatasını, Gaziantep Adliye Ceza Mahkemeleri Hakim Mehmet Uygun Salonu’nda düzenlenen törende alan Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, ilk ziyaretini ailesiyle birlikte Şehitkamil Belediyesinin ilk Belediye Başkanı olan rahmetli babası Avukat Ahmet Yılmaz’ın Asri Mezarlık içerisinde bulunan kabrine yaptı.
Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, mazbatayı rahmetli babası Avukat Ahmet Yılmaz’ın başucuna koyarak dua etti. Başkan Umut Yılmaz, Kuran-ı Kerim tilaveti sonrası mezarlıktan ayrıldı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR