MİLLETVEKİLİ TAYYAR VE BAŞKAN FADILOĞLU KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

KÖY KÖY GEZEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Köyde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve sıkıntılarını gidermek amacıyla ziyaretlerde bulunan Milletvekili Şamil Tayyar, Başkan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile AK Parti İl ve Şehitkamil ilçe teşkilat yöneticileri Dündarlı, Yalangoz, Karacaören ve Karacaburç Köyleri’ni gezdiler. Vatandaşlarla yakından ilgilenen Milletvekili Tayyar ve Başkan Fadıloğlu’na köylülerin ilgisi büyük oldu. Köylerde düzenlenen toplantılar ile vatandaşlarla bir araya gelerek istişare eden Milletvekili Tayyar, Başkan Fadıloğlu, Coşkun ve parti yöneticileri, karşılıklı olarak görüş alış-verişinde bulundular. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Milletvekili Tayyar’ın, Başkan Fadıloğlu ve parti yöneticilerinin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini söylediler. Sorunlarının çözümü için yetkililerden gerekli çalışmanın yapılacağına dair söz aldıklarını ifade eden vatandaşlar, bu tür ziyaretlerin sürekli yapılamasını istedi. Köylü vatandaşların kapılarını çalarak evlerini de ziyaret eden Milletvekili Tayyar, Başkan Fadıloğlu, Hasan Coşkun ve parti yöneticileri, vatandaşların ısrarı üzerine bir süre misafir oldular.

“ZİYARET ETMEDİĞİMİZ YER KALMAYACAK”

“Muhtar ve vatandaşlarımızla köylerimizin sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunduk” diyen Milletvekili Şamil Tayyar, “Gezdiğimiz köylerde şuana kadar başkanımıza olan yoğun ilgiyi gördük. Belli ki hizmet kervanı burada da etkinli bir şekilde devam ediyor. Sayın Başbakanımızın talimatları da bu doğrultuda. Başbakanımız gitmediğiniz yer kalmasın diye her zaman talimat veriyor. Bizlerde diğer arkadaşlarımız gibi her yeri gezmeye çalışıyor ve sorunları imkanlar ölçüsünde çözmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

“KÖY ZİYARETLERİMİZDE VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK”

Hizmetleri en iyi şekilde yapmaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Fadıloğlu ise, “Bu kadar yoğunluğa rağmen değerli Milletvekilimiz Şamil Tayyar ile birlikte köylerimizi gezdik. Buradaki eksikleri yerinde tespit ederek vatandaşlarımız ile birlikte olduk. Şuanda da Karacaburç Köyü’nde sosyal tesis te bulunuyoruz. Bu sosyal tesisin yapımında emeği geçen tüm belediye çalışanı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Milletimize hayırlı hizmetler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.