![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/bilek_guresi_antreman_03-05-2011_(66)_kopya.jpg)
MİLLİLER ŞEHİTKÂMİL?DE YETİŞİR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkâmil Belediyesinin halkın hizmetine açtığı spor merkezlerinde eğitim gören genç sporcular gayretli çalışmaları ve sergiledikleri performanslarla antrenörleri tarafından yönlendirdikleri milli takım seçmelerinde ay yıldızlı formayı giymenin gururunu yaşıyorlar.
Şehitkamil Belediyesi 29 Ekim Mahallesi Sosyal Tesisi Spor Merkezinde bilek güreşi branşında eğitim gören genç sporcular Cemil Demir (20) ve Abdülkadir Leylalar (19) çalışma esnasında Şehitkamil Belediyespor Kulübü Vücut Geliştirme Finnes ve Bilek Güreşi baş antrenörü Yakup Cin tarafından keşfedildikten sonra Şehitkamil çatısı altında aldıkları profesyonel eğitimle katıldıkları milli takım seçmelerinde gençler kategorisinde derece yaparak ay yıldızlı formayı giymeye hak kazandılar.
SOSYAL TESİSLERDE HİZMET VEREN SPOR MERKEZLERİMİZE BİRÇOK GENÇ MÜRACAAT EDİYOR
Şehitkamil Belediyesi bilek güreşi antrenörü Yakup Cin; 29 Ekim, Çıksorut, Girne ve Selahattin Eyyubi. mahallerinden spor merkezlerine bir çok genç ve yetenekli sporcunun müracaat ettiğini bu sporcuların yetenek gelişimi ve motorik özelliklerine seçilerek profesyonel eğitimler sonunda milli takım seçmelerine ve kamplarına gönderildiklerini belirtti.
TESİSLERİMİZDE PROFESYONELLİĞE GİDEN YOLDA BÜYÜK ADIMLAR ATILIYOR
Şehitkamil Belediyesi Spor koordinatörü Metin Alati ise 29 Ekim Mahallesi Sosyal Tesisinde faaliyet gösteren spor merkezinde her dönem 100’ün üzerinde genç sporcunun eğitim gördüğünü alanlarında başarılı olan sporcuların kulüp takımları bünyesinde yarışma şansı bularak profesyonelliğe giden yolda büyük bir adım attıklarını belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR