![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NUN_ELINDEN_ALDILAR_(6).jpg)
MİNİK ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ BAŞKAN FADILOĞLU'NUN ELİNDEN ALDILAR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
AİLE MERKEZLERİNDE 1063 ÖĞRENCİ KARNE SEVİNCİ YAŞADI
Yıl boyu yapılan eğitim öğretim etkinliklerinde öğrencilerle sık sık bir araya gelen Başkan Fadıloğlu sosyal tesislerde gerçekleştirilen karne etkinliğinde öğrencilerin yanında olmayı ihmal etmedi. Karne heyecanının yaşandığı Şehitkamil Belediyesi bünyesindeki Seyrantepe ve Eyüpsultan Sosyal tesisindeki anaokulu öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Fadıloğlu öğrencilerin ve velilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Temsili olarak iki aile merkezinde gerçekleşen karne dağıtımında bu sene toplam da 22 aile merkezinde 1063 öğrenci karne sevinci yaşadı.
SOSYAL PROJELERİN EN ÖNEMLİ AYAĞI AİLE MERKEZLERİ
Belediye olarak yapmış oldukları sosyal projelerden en önemli ayağının Aile Merkezleri olduğunu vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Ülkemizin en önemli meselesi eğitim meselesidir. Bizde belediye olarak okul öncesi eğitimine katkı sağlayabilmek adına burada verilen eğitimi önemsiyoruz. Burada eğitim alan çocuklar bizlerin geleceğidir. O yüzden burada bu çocuklara eğitim veren hocalarımız olmak üzere bizlere güvenip çocuklarını buralara gönderen ailelere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Fadıloğlu karne dağıtımı sonrası tek tek karne alan minik öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR