MİNİKLERDEN KARMA SERGİ

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde (ŞKM) gerçekleşen açılışa katılan Milletvekili Nejat Koçer ile Başkan Fadıloğlu, minikler tarafından yapılan ürünlerin sergilendiği stantların açılışını kurdele keserek yaptı. Açılışın ardından stantları ve sergi alanını gezen Milletvekili Koçer ile Başkan Fadıloğlu, çocukları tebrik ettiler.

Sergiye hayran kaldığını söyleyen Başkan Fadıloğlu, “Ana sınıfı öğrencilerimizin yapmış olduğu etkinlikleri sergiliyoruz. Sağ olsun Nejat Koçer milletvekilimiz ile birlikte açılışını yaptık. Diğer taraftan da öğrencilerimizin yılsonu etkinliklerine katıldık. Birbirinden güzel koreografilerle çok güzel bir sunum yaptılar. Daha sonra çocuklarımızın mezuniyet ve kep atma kutlamalarını yaptık. Biz eğitime destek vereceğimize söz vermiştik. Bunu ana sınıfından başlatarak üst kademelere kadar götürüyoruz. Bugün ki, yapmış olduğumuz etkilikte okul öncesinde eğitim gören çocuklarımızın mezuniyet törenin kutladık. Etkinlikte görev alan bütün hocalarıma, bize destek veren velilerimize ve özellikle de çocuklarımıza çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Çocuklarımız ve gençlerimiz için ne yapsak azdır” diyen Milletvekili Koçer ise, “Yapılan her aktiviteyi ben çok önemli buluyorum. Ayrıca bugün seyrettiğim aktivite gerçekten çok iyi hazırlanılmış. Çocuklarımızın becerilerini ve kabiliyetlerini gerçekten de çok güzel ortaya koyan ve hocalarımızın çok büyük emekleri olan bir aktivite. Bu anlamda bu töreni ben memnuniyetle izledim. Başta Şehitkamil Belediye Başkanımız olmak üzere, Şehitkamil’e bağlı ana sınıflarda görev yapan tüm öğretmenlerimizi tek tek kutluyorum. Biz Gaziantep’in geleceğini düşünüyorsak, biz Gaziantep’in vizyonunu düşünüyorsak, bu tür eğitim ve aktiviteleri arttırmamız gerek. Çocuklarımızı küçük yaşta alıştırmamız gerek. Onların bu becerilerini ve kabiliyetlerini ortaya çıkartmamız gerek” diye konuştu.