![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_25.jpg)
MİTATPAŞA BAŞKAN FADILOĞLU'NU AĞIRLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
VATANDAŞIN İSTEKLERİNE YERİNDE ÇÖZÜM
Vatandaşın ayağına gitmeyi şiar edinen ve bu doğrultuda haftanın belirli günleri ayrı ayrı mahallelerde ziyaretlerde bulunarak mahalle muhtarları başta olmak üzere vatandaşlarla hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Hacibaba ve Mitatpaşa Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşların ve esnafın sevgisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, talepler noktasında notlar alarak icracı müdürlüklere talimatlar vererek eksiklerin giderilmesi istedi.
ÇOCUKLARLA BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Başkan Fadıloğlu’nun ziyaretinden memnun olduklarını dile getiren Mitatpaşa Mahallesi semt sakini Abdullah Yener; “Belediyemizin çalışmalarını çok beğeniyoruz. İstediğimiz an ulaşabildiğimiz bir insan zaten kendisi. Buraya gelip bizim halimizi hatırımızı sorması çok güzel bir duygu. Temizlik başta olmak üzere diğer çalışmalar aksamadan bize ulaşıyor. Bizde başkanımıza bu çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Başkan Fadıloğlu mahalle gezisi sonrası çocuklara çeşitli hediyeler ve çikolata ikram ederek bol bol fotoğraf çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR