![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1675241574FOTO-BIRLESTIRME-.jpg)
MUHTAR ÖZASLAN’DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
ÖZASLAN, İBRAHİM ŞEHİR’DE YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI
İbrahim Şehir Mahalle Muhtarı Adnan Özaslan, mahallelerine sağlanan hizmetlerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti. Muhtar Özaslan, “Türkiye’de, mahalle grubunda olup da spor tesisi olan tek kırsal mahalle, bizim mahalledir. Bu yüzden Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na sonsuz teşekkür ediyorum. Şu anda Türkiye genelinden yaklaşık 30 ilden sporcular, mahallemize geliyor. Burada uluslararası müsabakalar yapılıyor” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından İbrahim Şehir mahallesine sağlanan; orman, sosyal tesisi, spor tesisi, arazi yolu, kilitli parke taşı gibi hizmetlere ilişkin değerlendirmede bulunan Mahalle Muhtarı Adnan Özaslan, duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti.
ABA GÜREŞİNİN BAŞKENTİ BURASI OLDU
Güreş branşına yönelik yapılan spor tesisi sayesinde mahallede uluslararası müsabakaların yapıldığını ifade eden İbrahim Şehir Mahalle Muhtarı Adnan Özaslan, şu açıklamada bulundu:
“Türkiye’de, mahalle grubunda olup da spor tesisi olan tek kırsal mahalle, bizim mahalledir. Bu yüzden Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na sonsuz teşekkür ediyorum. Başkanımız bu tesisi yapmakla kalmadı, tesisin çevresine güreşçilerimizin temiz hava alması için orman yaptı. Bunun yanı sıra mahallemizde kilitli parke taşı yapılmayan alan kalmadı. Her taraf kilitli parke taşı ile döşendi. 2 sosyal tesisimiz var. Güreşlerimiz, önce 3-5 mahalle arasında yapılıyordu. Şu anda Türkiye genelinden yaklaşık 30 ilden sporcular, mahallemize geliyor. Burada uluslararası müsabakalar yapılıyor. Aba güreşinin başkenti burası oldu. Bunda da Belediye Başkanımızın büyük katkısı var. Bu yüzden teşekkür ediyorum. Arazi yollarımıza gelince birçok yerde dozerler, greyderler ile çalışma yapıldı. Şu anda arazi yollarımızla ilgili bir sıkıntımız yoktur.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR