ÖĞRETMENLER ŞEHİTKAMİL'DE MORAL DEPOLADI

BELEDİYEMİZE BİZLERE VERDİĞİ DEĞERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Her yıl binlerce öğrenciyi birbirinden heyecanlı etkinlik ve aktivitelerle Dülük Tabiat Parkında buluşturan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampının 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle özel konukları öğretmenler oldu. İlçe genelindeki okullarda farklı branşlarda görev yapan öğretmenler, Şehitkamil Belediyesinin kendileri için düzenlediği etkinliklerden memnun kaldıklarını ifade etti. Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Hatice Lütfiye Şireci Rehberlik Araştırma Merkezi Öğretmenlerinden İbrahim Şahin, Şehitkamil Belediyesinin Öğretmenler Günü münasebetiyle Gençlik Kampında organize edilen etkinliklere olan memnuniyetini dile getirerek, kendilerine verilen değer ve önemden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

 

ÖĞRENCİLERİMİZE VE ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMA TAVSİYE EDECEĞİM

Düzenlenen etkinliklerle ilgili açıklamada bulunan Öğretmen İbrahim Şahin, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bu yıl da kutlayabilmenin, öğrencilerimizle birlikte olabilmenin, eğitmenin, öğretmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz. Bu özel günde Şehitkamil Belediyemiz, sağ olsunlar bizleri unutmamışlar ve öğretmenlerimiz için etkinlikler düzenlemişler. Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, Gaziantep için çok özel bir tesis olmuş. Biz, öğretmen arkadaşlarımızla paintball oynamayı tercih ettik. Ama burada birbirinden farklı etkinlik ve aktiviteler var. Öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma mutlaka tavsiye edeceğim. Ben bir kez daha bizleri Öğretmenler Günümüzde unutmadığı ve bu jesti yaptığı için Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve değerli çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı.

 

ÖĞRETMENLERİMİZİ MİSAFİR ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Hafta boyunca öğretmenleri misafir edecek olan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında görevli kamp liderlerinden Metin Koçaslan, 24 Kasım  Öğretmenler günü nedeniyle ilçe genelinde farklı okullarda görev yapan öğretmenleri ay sonuna kadar misafir  edeceklerini söyledi. Koçaslan, “24 Kasım  Öğretmenler Günü münasebetiyle değerli  öğretmenlerimizi kamp alanımızda misafir etmenin mutluluğu içerisindeyiz.  Kasım ayı sonuna kadar etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecek. Bu etkinliklerdeki en temel amacımız yoğun eğitim-öğretim maratonu içerisinde büyük efor sarf eden öğretmenlerimizin bir nebze olsun etkinliklerde stres atmaları, eğlenmeleri ve alandan moralli ayrılmaları. Ben, bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutuluyorum”  şeklinde konuştu.