![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/OZGURLUK_SOSYAL_TESISINDE_23_NISAN_SENLIGI.jpg)
ÖZGÜRLÜK SOSYAL TESİSİNDE 23 NİSAN ŞENLİĞİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Tüm yurtta kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı Özgürlük Sosyal Tesisi Ana okulu öğrencileri birbirinden güzel dans gösterileriyle ailelerine duygulu anlar yaşattılar.
50 Ana Okulu öğrencisinin ve annelerinin hazır bulunduğu gösteride şiirler okuyan minik kalpler annelerinden bol bol alkış aldılar. Müzik eşliğinde dans gösterimi sunan minikler izleyenlere keyifli dakikalar yaşattılar.
Etkinlik hakkında bilgi veren Özgürlük Sosyal Tesis Müdürü Derya İyisabancı ve Ana sınıfı Öğretmeni Saniye Bircan, buradaki amacımız çocukların kişisel gelişimleri esnasında birbirleriyle kaynaşmalarını ve böylesi önemli bir günü kutlamanın bilincini aşılamaktır. Buradaki minik öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemini daha iyi idrak edeceklerdir. Bizlere bu imkanı veren Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz dediler.
Gösteri sonunda minik öğrencilere pasta ikram edildi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR