![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_596.jpg)
PALETLİ YÜZME YAZ ŞAMPİYONASINA ŞEHİTKAMİL ÇIKARMASI
TAKIM HALİNDE BAŞARIYA ODAKLANDIK
Takım halinde başarıya odaklandıklarını ve şampiyonadan olabildiğince fazla sayıda ödül kürsüsü heyecanı yaşamak istediklerini ifade eden Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Paletli Yüzme Takımları Antrenörü Ali Göz, Paletli Yüzme Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Yaz Şampiyonası ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Paletli yüzme branşında geçmiş yıllarda elde ettiğimiz önemli başarıların süre gelmesi adına altyapı faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde gerçekleştirdiğimiz yoğun çalışmaların ardından TSSF Paletli Yüzme Yaz Şampiyonasında kulvarlardaki yerimizi aldık. 42 kişilik dev bir kadro ile başarıya odaklandık, elimizden geldiği, gücümüzün yettiği ölçüde, olabildiğince fazla sayıda ödül kürsüsü heyecanı yaşamak istiyoruz. Sporcularımızın derecelerini geliştirmeleri, yarış tecrübelerini arttırmaları, deplasman deneyimlerini pekiştirmeleri adına bu tip organizasyonlar çok önemli. Sportif başarının yanı sıra sporcu öğrencilerimizin şampiyona boyunca elde ettikleri sosyal kazanımlar işin kıymeti ölçülemez tarafı. Bizlere destek olan tüm idarecilerimize teşekkür ediyorum. En iyi sonuçlarla Gazi şehrimize döneceğimizi umut ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR