![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/resim_birlestirme_166.jpg)
PANCARLI MAHALLESİ'NDE ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Şehitkamil Belediyesi tarafından Pancarlı Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda başlatılan kapsamlı asfaltlama çalışması devam ediyor. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin hummalı çalışmaları kısa sürede tamamlanacak ve yeni, modern yollar vatandaşın hizmetine sunulacak. Yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Pancarlı Mahalle Muhtarı Didem Kalkan, yürütülen çalışmaların memnuniyet verici olduğunu kaydetti.
VATANDAŞLARIMIZ ARTIK YOL SORUNU YAŞAMAYACAK
Mahalle olarak kaliteli hizmetten yararlandıklarını ve mahalle sakinlerinin bu durumdan çok memnun olduğunu dile getiren Pancarlı Mahalle Muhtarı Didem Kalkan, “Bulunduğumuz yer Pancarlı Mahallemizde imara yeni açılan bir bölgemiz. Bulunduğumuz alanın yolları açıldı, altyapıları tamamlandı. Bugün itibariyle de Şehitkamil Belediyemiz tarafından asfalt çalışmalarına başlanıldı. Burada ikamet eden vatandaşlarımız, artık yol sorunu yaşamayacak. Mahallemiz gerçekten kaliteli hizmet görüyor. Mahalle sakinlerimiz, bu durumdan çok memnun. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bu tür çalışmaların devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR