![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_98.jpg)
PİKNİK YAPMAK İSTEYENLER DÜLÜK TABİAT PARKI'NA AKIN ETTİLER
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA YOĞUN İLGİ
Şehitkamil Belediyesi tarafından başta çevre düzenlemesi ve bir çok yeniliğin yapılmasıyla birlikte modern bir hale kavuşturulan Dülük Tabiat Parkı, piknik yapmak isteyen vatandaşların yanı sıra dinlenmek için gelen insanlarında uğrak mekanı haline geldi. Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’ni de içerisinde barındıran Dülük Tabiat Parkı’nda piknik yapmanın ayrıcalığını yaşayan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdiler. Vatandaşların şikayet ve temennilerini dinlemek üzere Dülük Tabiat Parkı’nı ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, piknik yapan vatandaşların yanlarına giderek bir süre sohbet etti. Parktaki ve diğer hizmetlerden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar ise, Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler. Başkan Fadıloğlu’na yoğun ilgi göstererek etrafını saran vatandaşlar ile çocuklar, hatıra fotoğrafı çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
“DÜLÜK TABİAT PARKI’NI HERKESİN GÖRMESİNİ TAVSİYE EDİYORUZ”
Dülük Tabiat Parkı’nda piknik yapmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen vatandaşlar, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından modern bir yapıya kavuşturulan Dülük Tabiat Parkı’nı çok beğeniyoruz. Buradaki temiz havayı teneffüs etmek ve bu atmosferi yaşamak gerçekten bir ayrıcalık olsa gerek. Bizlere böyle bir güzelliği yaşattığı için Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca parkın içinde bulunan Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’de görülmeye değer. Göletin eşsiz güzelliğine temiz havanın da eklenmesi bizi cezp ediyor. Dülük Tabiat Parkı’nı görmeyen herkesin mutlaka buraya gelmesini tavsiye ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR