POTADA BAHAR HAVASI ŞEHİTKAMİL'DE ESTİ

DEV ADAMLAR ŞEHİTKAMİL’DE KUPA SEVİNCİ YAŞADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediye Başkanlığı, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği’nin ortak organizasyonuyla gerçekleştirilen 4. Geleneksel Kulüpler Arası Basketbol Bahar Kupası’ndaki şampiyon, parke üzerinde yaşanan kıyasıya heyecanın ardından belli oldu. Gaziantep Özel Kolej Vakfı Spor Kulübü’nün Şampiyonluk ipini göğüslediği şampiyonada Yükseliş Spor Kulübü ve Gaziantep Basketbol Spor Kulübü dereceye giren diğer isimler oldu.

 

FEDERASYONLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Şehitkamil Belediyesi 4. Geleneksel Kulüpler Arası Basketbol Bahar Kupası Ödül Töreni’nde; Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı M. Hayri Özkeçeci, TBF MHK Eğitim Koordinatörü Recep Ankaralı, TBF MHK Eğitim Sorumlusu Murat Biricik, Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Güven Alkoçak, Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Serkan Yüksek, Türkiye Halkoyunları Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Göktuğ Akdoğan, Şehitkamil HEM Müdür Yardımcısı Ahmet Göçmen ile çok sayıda hakem, antrenör, sporcu velisi şampiyonları yalnız bırakmadı. Ödül töreninde potanın şampiyonlarına seslenen Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı M. Hayri Özkeçeci, müsabık olarak faaliyet gösterdikleri tüm branşlarda federasyonlarla büyük bir işbirliği içerisinde çalıştıklarını ve kurumlar arası işbirliği ile düzenlenen tüm sportif organizasyonlarda asıl kazanın Türk sporu olduğunu söyledi.

 

CENTİLMENCE MÜCADELE EDEN TÜM SPORCULARIMIZI KUTLUYORUZ

Ödül töreni esnasında şampiyon dev adamların mutluluğunu paylaşan Başkan Yardımcısı Özkeçeci, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde organize edilen 4. Geleneksel Kulüpler Arası Basketbol Bahar Kupası’na katılan ve centilmence yarışarak dereceye giren tüm kulüplerimizin sporcu, antrenör ve idarecilerini gönülden tebrik ediyorum.  Kurumlar arası işbirliği ile düzenlenen tüm organizasyonların asıl kazananı Gaziantep ve Türk sporudur.  Faaliyet gösterdiğimiz tüm spor federasyonlarıyla büyük bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Ben, Gaziantep’te sportif faaliyetlerin organize edilmesinde büyük katkı koyan federasyon il temsilcilerimize teşekkür etmek istiyorum.  Bundan sonraki süreçte düzenlenecek tüm sportif organizasyonlara sporcu öğrencilerimizi davet ediyorum” ifadelerini kullandı.