![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/sehitkamil-logo-buyuk.jpg)
POTADA BÜYÜK BULUŞMA
TESİSLEŞME VE ALTYAPI ÇALIŞMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Basketbol camiasının bir araya geldiği toplantıda tesisleşme ve altyapı faaliyetlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Türkiye Basketbol Federasyonu ile işbirliği içerisinde yıl içerisinde farklı yaş gruplarında gelenekselleşen organizasyonlar düzenliyor, bölgesel ve ulusal antrenör ve hakem eğitim kapları, okullarımızda gerçekleştirildiğimiz tarama ve ölçüm faaliyetleriyle branşa özgü yeteneği olan öğrencilerimizi Gaziantep basketboluna kazandırmaya gayret ediyoruz. Spor alanında başarının sağlanabilmesi adına altyapı çalışmaları ve tesisleşmeye büyük önem veriyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde konunun uzmanlarıyla istişare ederek hareket ettik. Bundan sonraki dönemde gerek tesisleşme gerek eğitim faaliyetleri adına yapacağımız çalışmalarda fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz. Amacımız; faaliyet gösterdiğimiz her alanda milletimizin kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak nitelikli bir hizmet sunmak. Dev adamların ve potanın perilerinin yetişmesinde emeği geçen tüm hocalarımı yürekten kutluyorum. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı’na ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize paydaş kurum olma fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum.”
BELEDİYEMİZ BASKETBOL ALANINDA BÜYÜK YOL KAT ETTİ
TBF Merkez Hakem Kurulu Eğitim Koordinatörü ve FİBA Hakem Eğitmeni Murat Biricik, Şehitkamil Belediyesinin basketbol branşında faaliyetlere start verildiği ilk günden bu yana önemli bir yol kat ettiğini kaydetti. Eğitim Koordinatörü Biricik, toplantı esnasında yaptığı konuşmada, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun spor faaliyetlerine olan desteğini, ekip arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdikleri organizasyonları büyük bir ilgi ve memnuniyetle takip ediyoruz. Şehitkamil Belediyemiz ile uzun yıllardır işbirliği içerisinde organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Şehitkamil Belediyemiz, yaptığı çalışmalarla faaliyetlere start verildiği ilk günden bu yana önemli bir yol kat etti. Sayın Başkanımızın nezdinde tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR