![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/basketbol_takimi_genc_takim_maci_15-12-2011_(110)_kopya_2.jpg)
POTADA FİNALİN ADI ŞEHİTKAMİL BLD. BÜYÜKŞEHİR BLD.
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
İLK DEVREYİ 42-9 ÖNDE KAPATTI
Maça seyircisinin desteğini arkasına alarak başlayan Şehitkamil Belediyespor, ilk periyotu 21-2 önde geçti. Hızlı hücumlarla Mehmet Kayalar ve Uğurcan izin ile basketler bulmaya devam eden yeşil siyahlılar ilk devreyi 42-9 önde kapattı.
70-25’LİK FARKLI SKORLA GALİP AYRILDI
İkinci devrede de Şehitkamil Belediyespor savunmasını aşamayan Beslen Spor, dış şutlarda da istediği yüzdeyi tutturamayınca, Şehitkamil’in dev adamları maçtan 70-25’lik farklı skorla galip ayrıldı. Böylece seriyi 2-0’a getiren yeşil – siyahlı ekip, adını finale yazdırarak, yarı finalde Şahinbey Belediyespor’u eleyen Büyükşehir Belediyespor’un rakibi oldu.
GENÇ ERKEKLER LİGİNDE İLKKEZ FİNALDE
Sezon boyunca başarılı bir performans gösteren ve namaglup finale kadar gelen yeşil - siyahlılarda deneyimli antrenör Bülent Erdoğan ve öğrencileri Şehitkamil Belediyespor’u tarihinde ilk kez genç erkeler liginde finale taşımanın gururunu yaşıyorlar
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Musa Yıldız; Basketbolda alt yapısına yaptıkları yatırımın meyvelerini toplamaya başladıklarını, genç takımının kuruluşunun ilk yılında finale yükselmesinin kendilerini mutlu ettiğini, final müsabakalarını da kazanarak namaglup şampiyon olmak istediklerini belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR