![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_287.jpg)
POTADA YENİ SEZON HEYECANI
PARKEYE İYİ BİR OYUN YANSITMAK İSTİYORUZ
Gaziantep Üniversitesi Okul Basketbol Takımı ile gerçekleştirdikleri hazırlık müsabakasının ardından 2018-2019 sezonuna ilişkin değerlendirmeler de bulunan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Baş Antrenörü Cuma Ağcabay, şunları söyledi:
“Yeni sezon kısa bir süre sonra start alacak. Tüm ekibimizle yeniden parke üzerine çıkacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. İyi bir hazırlık süreci geçirdik. Atletizm antrenmanlarıyla başladık; sürat, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanlarıyla devam etti. Teknik ve taktik çalışmalara geçtiğimiz süreçte ise sporcularımızın uyum süreci tamamlanmış oldu. Bu andan itibaren eksiklerimizi tamamlamak ve performans grafiğimizi daha da yukarıya taşımak adına çalışmalarımızı hummalı bir şekilde sürdürdük. Son aşamada ise hazırlık müsabakalarına yer veriyoruz. Tüm bu aşamalardan sonra en önemli hedefimiz parke üzerine iyi bir basketbol yansıtmak, güzel bir oyunla izleyenlere seyir zevki yüksek bir müsabaka izletmek. Bu yıl U18 Basketbol Takımımızda forma giyen sporcularımız, aynı zamanda Büyük Erkeler Ligi’nde de sahadaki yerlerini alacaklar. İnşallah sezonu başarılı bir şekilde tamamlar. İnşallah önce il şampiyonu olur, akabinde bölge ve Anadolu Şampiyonalarında Gaziantep’i başarıyla temsil ederiz. Tüm takımlarımıza başarılar diliyor, fair play çerçevesinde bir sezon olmasını diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR