![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/3_115.jpg)
POTADA ZAFER BAYRAMI COŞKUSU YAŞANDI
SPORCU ÖĞRENCİLERİMİZ MİLLİ BİR BİLİNÇLE YETİŞİYOR
Resmi bayramları ve önemli günleri düzlendikleri geleneksel spor organizasyonlarıyla büyük bir coşku ile kutladıklarını ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, spor alanlarında çocukların ve gençlerin milli bilinçle yetiştiğini ifade etti. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 3x3 Salon Basketbolu Turnuvası sonrasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 96. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. 30 Ağustos Zaferi; milletimizin göğsünde iman, yüreğinde bağımsızlık ve özgürlük sevdası olduğunu tüm dünyaya göstermiştir. Bu kutlu zaferin yıldönümünde gururumuz ve sevincimiz geleneksel hale getirdiğimiz spor organizasyonlarında taçlandı. Düzenlenen 3x3 Salon Basketbolu Turnuvasında farklı yaş gruplarında 220’nin üzerinde basketbolcuyu parke üzerinde buluşturduk. Organizasyona katılan tüm dev adamları ve potanın perilerini yürekten kutluyorum. Spor alanlarımızda çocuklarımız ve gençlerimiz milli bir bilinçle yetişiyor. Organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen tüm paydaş kurumlarımızın temsilcilerine ve tribünlerden müsabakaları takip eden değerli sporcu velilerimize teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR