![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DAN_TESEKKUR_PLAKETI.jpg)
RIDVAN FADILOĞLU'NA İHH'DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
OKUDAN; EMEĞİ GEÇEN PERSONELE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Önceki ay Filistin’e destek amaçlı Londra’dan yola çıkan ve 1 gece Gaziantep’te konaklayan “Filistin’e Özgürlük Konvoyu’na” ev sahipliği yapan Şehitkamil Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulunan (İHH) Gaziantep Şube Başkanı Şükrü Okudan Başkan FADILOĞLU’na ve Başkan vekili Abuldulcebbar ÖZKARA’yı göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Teşekkür Beratı verdiler. Kafilenin Atatürk Spor ve Kültür Merkezi’nde son derece güzel bir şekilde ağırlandığına dikkat çeken Okudan, “ Başta Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere tüm emeği geçen personele teşekkür etmek için başkanımızın yanına geldik. Konvoyda bulunan çeşitli dinlere mensup insanlar gösterilen ilgi karşısında bizlere teşekkürlerini ilettiler. Şehitkamil Belediyesi’nin böylesi bir olayda göstermiş olduğu yakın alaka bizleri de memnun etmiştir. Belediyemize derneğimiz adına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.
FADILOĞLU: BU BİR İNSANLIK GÖREVİDİR
Şehitkamil belediye başkanı Rıdvan FADILOĞLU ise (İHH) dernek başkanı ve yönetimini ziyaretinden dolayı son derece memnun olduklarını söyledi. Filistin’e yardım konvoyuna yardımcı olmalarını bir insanlık görevi çerçevesinde düşünülmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan FADILOĞLU “dünyanın dört bir yanından gönüllü olarak Filistin’e giden ve yardım ulaştıran kardeşlerimize teşekkür etmek lazım çünkü teşekkürü onlar hak ediyor bizler sadece bir günlüğüne konvoyu ağırladık başta (İHH) derneği olmak üzere tüm gönüllülerden Allah razı olsun” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR