![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/RIDVAN_FADILOGLU_SAKATLAR_DERNEGINI_ZIYARET_ETTI..jpg)
RIDVAN FADILOĞLU SAKATLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ.
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
“HEPİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ”
Hiç kesmenin yarınının belli olmadığına dikkat çeken Başkan Fadıloğlu, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu nedenle empati kurarak engelli kardeşlerimizin sorunlarına yaklaşmamız gerektiğine inanıyorum. Her şeyden önce, toplumun bütün kesimlerini kucaklayıp, onların refah seviyelerini yükseltmeyi, huzurlu ve mutlu bir hayata giden yolun alt yapısını hazırlamayı kendisine amaç edinen belediyemiz, bu anlayış doğrultusunda özürlü vatandaşlarımıza da hayatı daha yaşanılır kılma azim ve gayretindedir. Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü münasebetiyle, tüm özürlü vatandaşlarımıza sağlık ve esenlikler diliyorum” diye konuştu.
Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Hulisi Kalender ise, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu 3 aralık Dünya Özürlüler Günü nedeniyle yapmış olduğu ziyaretten büyük memnunluk duyduklarını ifade ederek, “Başkanımızın derneğimize önemli katkılar sunacağını umut ediyoruz. Böyle bir günde bizlerin sorunlarını dinlemek üzere derneğimize geldiklerini için üyelerim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Fadıloğlu, el beceri kursunu gezerken, engelli bir bayandan el işi ile yapılmış, masa örtüsü satın aldı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR