![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/RIDVAN_FADILOGLU_SORUNLARI_DINLEDI.jpg)
RIDVAN FADILOĞLU SORUNLARI DİNLEDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
- FADILOĞLU; SORUNLARI YERİNDE İNCELİYORUZ.
Metropol ilçe Şehitkamil belediye başkanı Rıdvan FADILOĞLU mahalle gezilerine devam ediyor. Vatandaşların ve muhtarların soranlarını bire bir dinleyip çözüm arayan başkan FADILOĞLU önceki gün Karşıyaka, Mitatpaşa, Hasırcıoğlu, Yeni mahalle ve Girne mahallesinde geniş bir inceleme yaptı. Mahalleyi sosyal donatı alanlarından yeşil alanına, temizlik ve asfaltlama hizmetlerinden, çevre düzenlemesine kadar titiz bir şekilde inceleyen Başkan Fadıloğlu, mahalle muhtarıyla fikir alış – verişinde bulundu.
Mahallelerde bulanan işyerlerini de tek tek dolaşan Fadıloğlu, “Halkımızla birlikte istişare ederek, sorunları yerinde görerek katılımcı bir anlayışla çözümler üretiyoruz. Bu anlayışımızın yararlarını da görüyoruz” dedi.
Karşıyaka mahalle muhtarı Necati YILMAZ, yaptığı ziyaretten dolayı Başkan FADILOĞLU’na teşekkür ederek “ ziyareti bizi onurlandırmıştır başkanımızın bu yakın davranışı hem vatandaşlarımıza hem de ilçemize hizmet olarak yansıyacaktır dedi.
Mahalle sakinleri mahallenin sorunlarından yakından ilgilenen başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR