![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SAKAL-I_SERIF_ZIYARETINDE_GOZYASLARI_SEL_OLDU_(2).jpg)
SAKAL-I ŞERİF ZİYARETİNDE GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi tarafından Aktoprak Mahallesi’nde Aktoprak İlköğretim Okulunun bahçesinde Peygamber efendimiz Hz. Muhammed'in (SAV) Sakal-ı Şerif'i ziyarete açıldı. Peygamber efendimizin (SAV) Sakal-ı Şerifini görmek isteyen genç yaşlı herkes okul bahçesine akın etti. Tasavvuf müziğiyle okunan ilahiler eşliğinde vatandaşlar Sakal-ı Şerifi ziyaret ederek gözyaşlarına boğuldu. Cam fanus içinde korunan Sakal-ı Şerif ziyareti gece geç saatlere kadar devam etti. Belediye görevlileri zaman zaman vatandaşlara meyan şerbeti ve su ikramında bulundu.
Sakal-ı Şerif'i görmeye gelen vatandaşlar, bu mutluluğu herkesin yaşamasını tavsiye ederek, “Şehitkamil Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Yıllardır görmek istediğimiz ama göremediğimiz Sakal-ı Şerif'i bugün mahallemizde. Bunun mutluluğunu anlatmamız mümkün değil. Allah bu organizasyonu yapanlardan razı olsun. Herkesin de bu tür organizasyonlara katılmalarını öneriyoruz" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR