![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_369.jpg)
ŞAMPİYON, SEVİNCİNİ ADALET BAKANI GÜL İLE PAYLAŞTI
Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu’nun (CMAS) Rusya’nın Tomsk kentinde düzenlediği Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonasında 6 bin metre açık su yarışında Dünya 1.’si olan ve Şampiyonanın 1500 ve 800 metre su üstü yarışlarında dünya 2.’liği elde ederek yurda 3 madalya ile dönen Milli Sporcu Muhammet Emin Bay ile aynı şampiyonada Milli Takım kadrosunda Gaziantep'i temsil eden İpek Naz Sipahi, düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Adalet Bakanı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül İle bir araya geldi. Organizasyon esnasında Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, genç şampiyonların heyecanını paylaşan diğer isimler oldu.
SPORCULARIMIZI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM
Gaziantepli Milli Sporcular Muhammet Emin Bay ve İpek Naz Sipahi ile buluşan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, elde edilen tarihi başarıdan dolayı Ay-Yıldızlı sporcuları tebrik etti. Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonasında elde edilen başarılarla gururlandıklarını ifade eden Bakan Gül, millilerin Dünya Şampiyonası’nda sergiledikleri performansla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonasından büyük başarılarla ayrılan sporcularımızla gurur duyuyoruz. Dünya Şampiyonası’nda; Gazi şehrimizi, Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzlarında yetişen 4 sporcumuzun ve 1 antrenörümüzün temsil etmesi farklı bir mutluluk. Başarıların elde edilmesinde emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum. Milli Gururlarımıza, bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR