ŞANLI ZAFERİN YILDÖNÜMÜNDE AY-YILDIZLI COŞKU YAŞANDI
12 FARKLI DEVLET LİSESİNDEN 120 SPORCU ÖĞRENCİ YARIŞTI
Şehitkamil Belediye Başkanlığı’nca 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla organize edilen Geleneksel Paintball Turnuvası’na katılan okullar, ödüllerini Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun elinden aldılar. 12 farklı lisenin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda birincilik kupası Dr. Nilüfer Özyurt Anadolu Lisesi öğrencilerinin ellerinde havalandı.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle organize edilen Çanakkale Zaferi Geleneksel Paintball Turnuvası, 12 farklı devlet lisesinden 120 sporcu öğrencinin katılımıyla Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’nda gerçekleştirildi. 5 gün boyunca devam eden organizasyonda genç öğrencilere müsabakalar öncesinde gerçekleştirilen kamp ateşi etkinliğinde Çanakkale Savaşı’nda ecdadın yazdığı büyük kahramanlık hikayesi anlatıldı.
Organizasyonun, İbrahimli Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde; Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Levent Demir ile çok sayıda idareci ve öğretmen dereceye giren sporcu öğrencileri yalnız bırakmadı.
ASLİ VAZİFEMİZ, ÜLKEMİZİ HER ALANDA DAHA İLERİYE TAŞIMAK
Organizasyonun ödül töreninde katılımcılara seslenen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yeni nesillerin asli vazifesinin ülkemizi her alan ileriye taşımak olduğunu kaydetti. Başkan Fadıloğlu, konuşmasında şunları kaydetti:
“Bugün bu topraklarda huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak, bunu yüz yıl kadar önce atalarımızın vermiş olduğu büyük mücadeleye ve kahramanlığa borçluyuz. Bizim, yeni nesiller olarak görevimiz ise ülkemizi her alanda daha ileriye taşımak. Bu bizim asli vazifemiz. Şehitkamil Belediyesi olarak elimizden gelen tüm imkanlarla gençlerimizin yanındayız. Her biri birbirinden değerli gençlerimizin yetişmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize, kıymetli velilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Organizasyona 12 farklı okuldan katılan 120 sporcu öğrencimizi ayrıca kutluyorum. Tüm öğrencilerimize, akademik ve sosyal yaşamlarında başarılar diliyorum.”
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR