![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SATRANC_TURNUVASI_BASLADI.jpg)
SATRANÇ TURNUVASI BAŞLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde başlayan satranç turnuvasına Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Şenyüz ve çok sayıda öğrenci ailesi katıldı. Küçükler, Yıldızlar, Gençler Olmak üzere Üç kategoride yarışacak olan sporcular kendi güç ve yeteneklerini daha iyi tanıyarak birinci olma mücadelesi verecekler.
Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Şenyüz, “ satranç sporuna gönül vermiş gençlerimizin bu yeteneklerini sergileyebilecekleri bir ortam oluşturmak. İlköğretimde seçmeli ders olan satranç sporu, çocuklarımızın eğitiminin bir parçası haline geldi. Bu açıdan baktığımızda, turnuva çocuklarımızın bilgilerini tazeleme açısından bir fırsat olmuştur. Atatürk Kültür Merkezini bize tahsis ettiği için Başta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve emeği geçen tüm personele teşekkür ediyorum” dedi
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR