ŞEHİKAMİL POTADA YENİ SEZONA DEV KADROYLA 'MERHABA' DEDİ

ÖRNEK SPORCULAR ŞEHİTKAMİL’DE YETİŞİYOR

Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Basketbol Branşı Sezon Açılış Töreni’nde potanın perilerini ve dev adamlarını yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı M. Hayri Özkeçeci,  Şehitkamil Belediyesi ve Şehitkamil Belediye Spor Kulübü iş birliği ile düzenlenen spor okulları ve kulüp faaliyetlerinde örnek sporcular yetiştirdiklerini ifade etti. Tören esnasında yeşil- siyahlı sporculara yönelik bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Özkeçeci, “2015 -2016 sezonun tüm basketbolcularımız için sağlıklı, hayırlı ve başarılı geçmesini diliyorum. Spor okulu ve kulüp çalışmalarımızda forma giyen tüm sporcu öğrencilerimize ilk tavsiyemiz saha içinde ve saha dışında örnek bir sporcu kimliğine sahip olmaları, gözlemlerimiz neticesinde bu hedefimize ulaştığımızı görüyor ve mutlu oluyoruz. Sporcularımızın bu çizgilerinin yeni sezonlarda sürmesini arzu ediyorum. Tüm sporcularımıza, birbirinden değerli antrenörlerimize ve sporcularımıza her anlamda büyük desteklerler veren değerli sporcu velilerimize başarılar diliyor, teşekkürlerimi sunuyorum”  ifadelerini kullandı.

 

YEŞİL SİYAHLI KULÜP PARKE ÜZERİNDE 12 FARKLI TAKIMLA YARIŞACAK

Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenecek 2015-2016 sezonu Basketbol Branşı Altyapı Liglerinde yeşil-siyahlı kulübün formasını giyecek 210’u aşkın sporcu, Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezi’nde düzenlenen sezon açılış töreninde bir araya geldi. Geçmiş sezonlarda basketbol altyapısında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Şehitkamil Belediye Spor Kulübü’nde potanın perileri ve dev adamları başarı ve kupa sözü verdi.

Şehitkamil Belediye Spor Kulübü İdari Menajeri Metin Alati, yeşil- siyahlı basketbol takımlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “2015- 2016 sezonunda erkekler ve kızlar basketbol il birinciliği liglerinde minikler kategorisinden başlayarak büyükler kategorisine kadar tertiplenen tüm liglerde sahadaki yerimizi alacağız. İyi bir hazırlık sezonu geçirdik. Antrenörlerimiz ve sporcularımız hazırlık sürecinde önemli işlere imza attı. Ümit ediyorum ki yeni sezonda geçmiş yıllarda olduğu gibi başarılı sonuçlar elde ederiz. Ben tüm teknik kadromuz ve sporcularımız adına verdikleri büyük destekten dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Başkanımız Sayın Memik Terlemez’e teşekkürlerimi sunuyorum” açıklamasında bulundu.