![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_2078_kopya.jpg)
ŞEHİTKÂMİL?DE MİLLİ HEYECAN
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİLLİ SPORCU YILDIZLAR MİLİ GELİŞİM KAMPINA DAVET EDİLDİ
Taekwondo branşında Yıldız erkekler kategorisinde 33 Kg Muhammet Batuhan Çiftçi Türkiye Taekwondo Federasyonun 07- 22 Ocak 2011 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenecek Yıldızlar Mili Gelişim Kampına davet edildi.
AVRUPA ŞAMPİYONASIN DA ÜLKEMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDECEK
Kırmızı-siyah kuşaklı sporcu Muhammet Batuhan Çiftçi, Tekirdağ ilinde yapılan Türkiye şampiyonasında gösterdiği başarılı performansı ile 10-15 Temmuz tarihlerinde Samsunda yapılacak Türkiye Şampiyonasında dereceye girerek Avrupa şampiyonasında ülkemizi ve Gaziantep’imizi başarı ile temsil etmesi bekleniyor.
SPORCULARIMIZLA GRUR DUYUYORUZ
Kamp öncesi yapılan son antrenmana katılan Şehitkamil Belediyespor kulüp Başkanı Musa Yıldız sporcularının yıldızlar milli gelişim kampına davet edilmesinden büyük mutluluk duyduklarını sporcularının ilerleyen dönemlerde ilimizi ve ülkemizi yapılacak turnuvalarda başarı ile temsil edeceğine inançlarının tam olduğunu belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR