![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_3_PUAN_PESINDE__(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL 3 PUAN PEŞİNDE
KOLAY MAÇIMIZ YOK
Bal Liginde 2013- 2014 Sezonuna hızlı başlayan Şehitkamil Belediyespor, Malatya İl Özel İdare Spor Kulübü önünde de saha ve seyirci avantajını kullanarak yeşil çimler üzerinden 3 puan ile ayrılabilmenin planlarını yapıyor. Geçtiğimiz hafta Birecik Belediyespor Kulübü ile 0- 0 berabere kalan yeşil- siyahlı ekibin teknik patronu Memik Vurucu, antrenmanlar esnasında özellikle gol yollarında görev yapan futbolcuları ile özel olarak ilgileniyor. Deneyimli teknik adam futbolcuları ile yaptığı toplantılarda ligde kolay maçlarının olmadığını, ligin henüz başında elde edilen galibiyet ve puanların sezonun son haftalarındaki atmosfer düşünüldüğünde büyük önem taşıdığının altını çiziyor.
TARAFTARLARIMIZI BU ÖNEMLİ MAÇA BEKLİYORUZ
Şehitkamil Belediye Sporlu genç kramponlar, Malatya İl Özel İdare Spor Kulübü karşılaşmasında Gaziantepli tüm futbol severleri Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunun tribünlerinde görmek istediklerini ifade ettiler. Yeşil – siyahlı ekibin takım kaptanı Tahsin Okatan, takım arkadaşları adına yaptığı açıklamada, “ Yeni sezona iyi bir başlangıç yaptık. Gerek yönetimimiz, gerekse hocalarımız bizlerin hep yanında ve destekçisi. Biz bu güzel tabloyu tamamlayacak en güzel unsuru yani seyircimizi de 13 Ekim Pazar günü saat 14.30’da Şehitkamil İlçe Stadyumunda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR