![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_3_PUANI_TEK_GOLLE_ALDI_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL 3 PUANI TEK GOLLE ALDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE GİDİYORUZ
Maçın orta hakemi Ahmet Çetin’in ilk düdüğü ile birlikte deplasmanda oymasına rağmen baskıyı ve üstünlüğü elinden bırakmayan yeşil – siyahlı ekip 40. dakikada sağ kanatan gelişen organize atakla Ökkeş Candemir’in ayağından golü bulan taraf oldu. İkinci yarının başında rakibinin 10 kişi kalmasıyla ataklarını hız kazandıran Gaziantep temsilcisi birçok organize ataktan eli boş döndü. Maçın son düdüğüne kadar gol sesi çıkmayınca sahadan mutlu ayrılan taraf Şehitkamil Belediyespor oldu. Yeşil Siyahlı Ekibin takım kaptanı Tahsin Okatan; “Üst üste elde etikleri deplasman galibiyetlerinin asıl değerinin ligin son haftalarında ortaya çıkacağını takım olarak her geçen gün daha iyi bir performans gösterdiklerini belirtti.
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Deplasman elde edilen 3 puanın altın değerine olduğunu belirten Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “Yavuzeli Belediyespor’lu kardeşlerimizin geçirmiş olduğu elim trafik kaza sonucu hayatlarını kaybetmiş olmalarını üzüntü ile öğrendik. Memleketimizin ve spor camiamızın başı sağ olsun. Ben şahsım ve kulübüm adına kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum. Kazada yaralanan kardeşlerimize ise acil şifalar temenni ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR