![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_3_PUANLA_ZIRVEYE_KURULDU__(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL 3 PUANLA ZİRVEYE KURULDU
90 DAKİKA HEYECAN DİNMEDİ
Liderlik koltuğunun el değiştirdiği müsabakaya ev sahipliği yapan Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda heyecan fırtınası adeta maçın hakemi Alkan Altan’ın ilk düdüğü ile start aldı. Çekişmeli anların yaşandığı mücadelede ilk 45 dakikada gol sesi çıkmayınca grubun iki iddialı ekibi soyunma odasına berberlikle girdi. İkici devrenin hemen başlarında ataklarına hız kazandıran Şehitkamil Belediyespor 65. dakikada İsa Türkmen’in ayağından gelen golle üstünlüğü sağladı. Rakibin organize ataklarına kontratak hücumlarla cevap veren yeşil- siyahlılar, 85 ve 88 dakikada Mehmet Uğur ve Ferdi Söyler’le yakaladığı net gol pozisyonlarından yararlanmadı. 90 dakikanın sonunda maçtan başka gol sesi çıkmayınca ev sahibi ekip 3 puanı hanesine yazdırdı ve liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.
EVİMİZDE GALİP GELMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
Adıyaman İl Özel İdare Spor Kulübü karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulunana, yeşil- siyahlı ekibin teknik patronu Memik Vurucu, 3 mutluluğu bir arada yaşadıklarını ifade etti. Vurucu, açıklamasında, “90 dakika sonrasında futbolcularımızla birlikte birbirleriyle bağlantılı üç mutluluğu bir arada yaşıyoruz. Zor bir rakibe karşı hanemize 3 puanı yazdırmak kendi seyircimiz önünde sezonun ilk galibiyetini almak ve 2013 – 2014 sezonuna iyi bir başlangıç yaparak 3. hafta namaglûp liderlik koltuğuna oturmak bizleri fazlası ile sevindirdi. Umarım sezonun diğer maçlarında da bu istikrarı sürdürür ve sezonu iyi bir yerde tamamlarız” şeklinde konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR