![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/aile_merkezleri_sinama_faaliyeti_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL 750 ANNEYİ SİNEMAYLA BULUŞTURDU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil'e bağlı Aile Merkezlerine üye olan yaklaşık 750 anneye, "Allah'ın Sadık Kulu" adlı sinema filmi izletildi. Filmin ardından salona çıkan anneler çok güzel bir gece geçirdiklerini söylediler. Uzun zamandır sinemaya gelemediklerini belirten bazı anneler, "Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na çok teşekkür ediyoruz.
Burada izlediğimiz sinema filmi çok güzeldi. Sinemada güzel vakit geçirdik. En son ne zaman sinemaya gittiğimizi bile hatırlamıyoruz. Bu sebeple böyle bir imkanı biz bayanlara sunan Şehitkamil Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz" dediler.
Şehitkamil Belediyesi Aile Merkezleri Koordinatörü Emine Şakı ise, "Şehitkamil'e bağlı 11 Aile Merkezi'ne üye olan yaklaşık 750 kadını 'Allah'ın Sadık Kulu" sinema filmine getirdik. Hanımlarımızı sinema kültürüyle tanıştırmak istedik. Bundan dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederim" diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR