![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehitkamil_1.jpg)
ŞEHİTKAMİL?DE 10. GALİBİYET 5 GOLLE GELDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Önceki gün Şahinbey stadyumunda Sanayi Esnafspor ile karşı karşıya gelen Şehitkamil’in genç kramponları sahadan 5- 0’lık skorla farklı ayrıldı. Oynadığı futbol ve elde ettiği sonuçlarla dikkatleri üstüne çeken yeşil siyahlılar Sanayi Esnafspor önünde sergiledikleri performansla da büyük beğeni topladılar.
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Musa Yıldız; 10’da 10 yapan U 19 futbol takımında forma giyen tüm sporcularını ve teknik ekibi kutladığını dile getirerek, ‘Alt kategorilerdeki futbol takımlarının almış olduğu sonuçlar kulübün ve Gaziantep futbolunun gelişmesi için memnuniyet verici. Gerek tesis yönünden gerekse teknik heyet anlamında çok iyiyiz. Tek branşta değil tüm branşlarda Şehitkamil’i en iyi anlamda temsil etmeye çalışıyoruz. Tabi sonuçta kazanan Gaziantep’imiz olacak. Bizim genç sporculara yatırımlarımız bugün nasılsa yarında öyle devam edecek’ dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR