![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/karete_sporculari_12-1-2012_(63)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL?DE KARATECİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL’Lİ KARATECİLER ŞAMPİYONA’DA İDDİALI
Şehitkamil Belediyespor’ un daha önce bir çok Bölge ve Türkiye Şampiyonasında derece elde eden sporcuları 33 Kg Tolga Çip, 30 Kg. Burak Çip ve 50 Kg Semiha Topuz bu şampiyonda da ellerinden gelen her şeyi yaparak kulüplerinin ve Gaziantep’in ismini başarıyla temsil edeceklerini belirttiler.
SPORCULAR ÖZ GÜVENLERİ İÇİN KUTLANMALI
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Musa Yıldız; Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’na katılacak sporcuların iyi bir eğitim sürecinden geçtiklerini, bu kategorideki sporcuların sonuç ne olursa olsun öz güvenleri ve spora olan ilgilerinden dolayı tebrik edilmeleri gerektiğini belirti. Yıldız, Türkiye’nin birçok ilinden şampiyonaya katılacak sporculara başarı dileğinde bulundu.
<
ŞEHİTKAMİL’Lİ KARATECİLER ŞAMPİYONA’DA İDDİALI
Şehitkamil Belediyespor’ un daha önce bir çok Bölge ve Türkiye Şampiyonasında derece elde eden sporcuları 33 Kg Tolga Çip, 30 Kg. Burak Çip ve 50 Kg Semiha Topuz bu şampiyonda da ellerinden gelen her şeyi yaparak kulüplerinin ve Gaziantep’in ismini başarıyla temsil edeceklerini belirttiler.
SPORCULAR ÖZ GÜVENLERİ İÇİN KUTLANMALI
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Musa Yıldız; Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’na katılacak sporcuların iyi bir eğitim sürecinden geçtiklerini, bu kategorideki sporcuların sonuç ne olursa olsun öz güvenleri ve spora olan ilgilerinden dolayı tebrik edilmeleri gerektiğini belirti. Yıldız, Türkiye’nin birçok ilinden şampiyonaya katılacak sporculara başarı dileğinde bulundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR