![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehitkamil_belediye_spor_kadirli_spor_maci_09-10-2011_(95)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL?DE YENİLİKLER YENİ YILDA?DA HIZ KESMİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyespor kulüp başkanı Musa Yıldız son dönemde futbol şubesinde yaşanan teknik adam değişikliği ile birlikte yeni bir sürece girdiklerini bu dönemde gerek A takım gerek alt yapıda faaliyet gösteren takımların daha kaliteli futbol oynaması adına yönetim olarak ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini belirtti. Lige verilen arada 3 Ocak’ta Adana’da Gençlerbirliği Spor 10 Ocak’ta ise İskenderun’da Asaşspor ile önemli hazırlık maçları oynayacaklarını belirten Yıldız; “Bu süreçte eksiklerimizi gidererek ikinci yarıya daha iyi bir performansla başlayacağız. Yeni yılda Şehitkamil’in başarılarını sürekli kılmak ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Şehitkamil’in adını Tüm dünyada duyurabilmek adına tüm branşlarda çalışmalarımıza büyük bir hızla devam edeceğiz” dedi.
Alt yapıda ciddi çalışmalara imza atarak bu güne kadar birçok sporcuyu Türk Futboluna kazandıran yeşil – siyahlıların gençleri de umut saçmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gazikent Semt stadyumunda Özyıldız spor kulübü u19 liginde karşılan Şehitkamil’in genç kramponları sahadan 6-0’lık skorla sahadan galip ayrıldı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR