![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/basketbol_maci_20-11-2011_(75)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL?DEN POTADA ŞEKER GİBİ GALİBİYET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
GENÇLER UMUT DOLU
Feyyaz Demir ve Mustafa Büyüğün düdük çaldığı müsabaka çekişmeli anlara sahne olurken tamamı genç oyunculardan kurulu bir ekiple Konya deplasmanına giden yeşil–siyahlı ekibin teknik patronu Bülent Erdoğan; galibiyetten dolayı mutlu olduklarını ve bölgesel ligde elde edilen galibiyetlerin alt yapıdaki sporcuların motivasyonun artmasında önem teşkil ettiğini belirtti.
YEŞİL - SİYAHLI DEV ADAMLARIN ZORLU MAÇ MARATONU ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE DE DEVAM EDECEK
Konya deplasmanında elde edilen galibiyetten dolayı sporcuları ve teknik ekibi kutlayan Şehitkamil Belediyespor Kulübü idari Menajeri Metin Alati zorlu maç maratonun önümüzdeki günlerde de yoğun bir tempo ile devam edeceğini bildirdi. Alati, “ 15 kişilik bir ekiple üç kulvarda mücadelemize devam ediyoruz. Sporcularımız son 10 günde 5 maç yaptılar. Önümüzdeki hafta sonu kendi evimizde oynayacağımız Mersin Moda Spor Maçına kadar alt yapıda 3 zorlu maçımız daha bulunuyor. Bu zorlu virajlardan kayıpsız olarak dönmek istiyoruz. Bizlere her anlamda büyük destek veren Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na futbolcularımız ve kulübümüz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR